Tabulka a výsledky BVL - ročník 2008-2009
Výsledky první části
Výsledky druhé části
skupina o 1.-10. místo
Místo Název družstva C V VT PT P PK Sety Míče Body
1

Br.Rebels

13 11 2 0 0 026:2 (13.0000)671:524 (1.2805)37
2

Fertým F-M

13 8 2 0 3 020:8 (2.5000)650:556 (1.1691)28
3

Obnova

13 5 3 3 2 019:13 (1.4615)687:663 (1.0362)24
4

Metyláci

13 4 2 3 4 015:16 (0.9375)615:645 (0.9535)19
5

Br.Seniors

13 4 2 0 7 012:16 (0.7500)612:615 (0.9951)16
6

H NOJNÍK

13 5 1 4 3 016:15 (1.0667)644:618 (1.0421)21
7

Sokol Velká

13 5 1 1 6 013:15 (0.8667)603:620 (0.9726)18
8

Skokani

13 3 3 2 5 014:17 (0.8235)648:672 (0.9643)17
9

TJ Sokol F-M

13 2 1 0 10 06:21 (0.2857)540:638 (0.8464)8
10

Tylovice

13 1 0 4 8 06:24 (0.2500)563:682 (0.8255)7


skupina o 11.-21. místo
Místo Název družstva C V VT PT P PK Sety Míče Body
1

Hukvaldy

14 8 5 0 1 026:7 (3.7143)745:601 (1.2396)34
2

Celina

14 9 2 2 1 024:8 (3.0000)730:606 (1.2046)33
3

S.T.O.H.

14 9 2 1 2 023:8 (2.8750)710:572 (1.2413)32
4

S K P

14 7 0 4 3 018:14 (1.2857)682:632 (1.0791)25
5

Nadšenci

14 4 1 3 6 013:19 (0.6842)635:646 (0.9830)17
6

Br.Amigos

15 3 4 2 6 016:20 (0.8000)710:691 (1.0275)19
7

PLUM STAR

15 3 3 4 5 016:21 (0.7619)725:761 (0.9527)19
8

Ostravička FM

15 3 2 4 6 014:22 (0.6364)658:734 (0.8965)17
9

WC mix Bahňáci

15 3 1 4 7 012:23 (0.5217)691:749 (0.9226)15
10

VK Baška

15 2 5 2 2 416:21 (0.7619)594:763 (0.7785)14
11

ČSAD F-M

15 0 4 3 8 011:26 (0.4231)667:792 (0.8422)11
Výsledky zápasů

29.03.2009Celina : Hukvaldy1:2 (24:26, 25:18, 8:15)
S.T.O.H. : Nadšenci2:0 (25:17, 25:17)
WC mix Bahňáci : VK Baška1:2 (25:20, 25:27, 13:15)
Br.Amigos : Ostravička FM2:1 (25:15, 18:25, 15:5)
S K P : Nadšenci2:0 (25:20, 25:16)
PLUM STAR : WC mix Bahňáci1:2 (19:25, 26:24, 11:15)
Ostravička FM : ČSAD F-M1:2 (25:17, 19:25, 10:15)
Hukvaldy : S K P2:1 (19:25, 25:21, 15:10)
Celina : S.T.O.H.2:0 (25:19, 25:22)
VK Baška : ČSAD F-M1:2 (17:25, 25:23, 12:15)
PLUM STAR : Br.Amigos0:2 (19:25, 10:25)
Br.Rebels : Obnova2:0 (27:25, 25:16)
Sokol Velká : TJ Sokol F-M2:0 (28:26, 25:18)
Obnova : Br.Seniors2:0 (25:22, 25:23)
Skokani : Tylovice2:0 (25:21, 25:23)
Br.Rebels : Fertým F-M2:0 (25:22, 25:23)
Br.Seniors : Metyláci0:2 (22:25, 21:25)
H NOJNÍK : Skokani2:1 (25:22, 16:25, 15:9)
Fertým F-M : Metyláci2:0 (25:20, 25:15)
Tylovice : TJ Sokol F-M1:2 (12:25, 25:18, 11:15)
H NOJNÍK : Sokol Velká1:2 (25:23, 21:25, 10:15)
15.03.2009Br.Rebels : Metyláci2:0 (25:23, 25:16)
Fertým F-M : Br.Seniors2:0 (25:14, 27:25)
H NOJNÍK : TJ Sokol F-M2:0 (25:16, 25:8)
Obnova : Metyláci2:1 (25:17, 18:25, 15:7)
Sokol Velká : Tylovice2:0 (25:22, 25:21)
Skokani : TJ Sokol F-M2:0 (25:22, 25:19)
Br.Rebels : Br.Seniors2:0 (25:17, 25:23)
Fertým F-M : Obnova2:0 (25:18, 25:22)
H NOJNÍK : Tylovice2:0 (25:23, 25:14)
Sokol Velká : Skokani1:2 (17:25, 25:22, 11:15)
PLUM STAR : ČSAD F-M2:0 (25:16, 25:21)
WC mix Bahňáci : Ostravička FM0:2 (21:25, 19:25)
Br.Amigos : VK Baška0:2 (21:25, 22:25)
WC mix Bahňáci : ČSAD F-M1:2 (25:15, 20:25, 11:15)
Hukvaldy : Nadšenci2:0 (25:19, 27:25)
PLUM STAR : Ostravička FM1:2 (25:22, 24:26, 16:14)
S.T.O.H. : S K P2:0 (25:16, 25:17)
Celina : Nadšenci0:2 (18:25, 16:25)
PLUM STAR : VK Baška1:2 (12:25, 25:21, 5:15)
Br.Amigos : ČSAD F-M2:0 (25:14, 25:20)
Celina : S K P2:1 (25:20, 21:25, 15:11)
Ostravička FM : VK Baška2:1 (20:25, 25:20, 15:12)
WC mix Bahňáci : Br.Amigos1:2 (18:25, 25:17, 8:15)
S.T.O.H. : Hukvaldy0:2 (22:25, 23:25)


HOME 20.10.2008
RaM